Bahis sitelerine üye olmak ve üyelik adımlarını takip etmek oldukça kolay bir işlemdir. Kazanç elde etmek için açılan bu hesaplar uzun süreliğine ve siz kapatmak istemedikten sonra açık kalacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun için Retrobet gibi güvenilir adres ve hesap konusunda kendini kanıtlamış bir site ile çalıştığınızda hesabınızı kapatmaya bile gerek kalmaz. Bunun yerine hesabınızın kalması sizin için daha yararlı olur. Yine de hesabınızın kapatılmasını talep etmeniz durumunda yapılması gereken adımları takip etmeniz halinde işlem hemen yapılacaktır. Çünkü üyeleri ile arasında iletişim konusunda sorun yaşamayan bir site olmasından dolayı kolay bir şekilde işlemlerinizin yapılmasına olanak tanır.

Canlı Destek Hattı

Retrobet sitesinde bulunan hesabınızın kapatılmasını istediğinizde ilk olarak yapmanız gereken hesabın kapatılması için canlı destek hattını aramak olmalıdır. Canlı destek hattını aradığınızda size yardımcı olmak için görevlendirilen kişi ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu kişiye hesabınızın kapatılmasını istediğini söylemelisiniz. Bu durumda size nedeni sorduktan ve onayını aldıktan sonra gereken işlem onayı verilir. Ardından da hesabınıza gelen mail onayı ile birlikte hesabınız tamamen kapatılır.

Mail Yolu İle

Canlı destek hattından hesabınızı kapatmak istemediğinizde ise yapmanız gereken mail yolu ile bunu talep etmek olmalıdır. Türkçe menüleri olmasından dolayı müşteri hizmetleri ve destek alanında da Türkçe hizmet veren bir sitedir. Retrobet iletişim ve mail adresine hemen mail yazmanız ve hesabınızın kapatılmasını istediğinizi bildirmeniz yeterli olur. Yine nedeni sorulduktan sonra hesabınızın kapatılması için onay verilir. Son derece kısa süren bir işlem olduğunu unutmamalısınız.

Kapatılmaması Halinde

Retrobet üyelerinin her zaman yanında olan ve hesap detaylarının güvende olmasına önem veren bir sitedir. Bunun için hesabınızın kapatılmaması halinde bile herhangi bir sorun olmaz. Aksine hesabınız ne zaman isterseniz yeniden aktif olacak şekilde pasif duruma alınır.

Neden Kapatılmamalıdır?

Gerekli olması halinde yeniden kullanmanın daha kolay olmasında dolayı hesabın kapatılması önerilmez. Bunun yerine hesabınıza giriş yapmaz ve bekletirsiniz. Yeniden üye olmak ve hesap açmakla alakalı işlemlerle uğraşmanız da gerekmez.